مسابقه کیدکد دانش آموزی شریف 1400

درباره ما بیشتر بدانید!

کیدکد نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا تا کنون بیش از ۷۰ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده شده اند .

پلی میان آموزش و بازار کار

کیدکد، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در کیدکد تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیار‌آکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید کیدکد بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

اولین دوره ی مسابقات کیدکد دانشگاه صنعتی شریف در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در رشته های اسکرچ و رباتیک برگزار شد.

این رقابت با هدف آشنایی دانش آموزان با رشته های برتر تکنولوژی برگزار شد . 

دومین دوره ی مسابقات کید کد شریف در مرکز نوآوری لنسر دانشگاه صنعتی شریف با هدف بهتر شدن سطح رقابتی دانش آموزان در رشته های اسکرچ و رباتیک برگزار شد . این مسابقه جهت اعتلای سطح آگاهی و کشف استعداد های دانش آموزان انجام شد .

سومین دوره ی مسابقات کید کد دانشگاه صنعتی شریف با هدف سکوی پرتاب دانش آموزان به قله های مسابقات جهانی در رشته های زبان های برنامه نویسی و برنامه نویسی بلوکی و سخت افزار و رشته های رباتیک و رباتیک هوشمند برگزار خواهد شد .

این رشته های تحصیلی در لیگ های مختلف جهانی سعی در شبیه سازی مسابقات در بهترین فضای آموزشی کشور فراهم شده است .

مسابقات کید کد دانشگاه صنعتی شریف در آینده سعی در تولید علم و تکنولوژی برای رشته های مختلف رقابت در سطح جهانی دارد و پیشرو در صنعت و تجارت است . 

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار